Teras Zemin Yalıtımı

Ankara Teras Zemin Yalıtımı

Teras Zemin Yalıtımı

Teras zemin yalıtım, kışın zorlu hava koşullarına maruz kalan, yazın ise insanlar tarafından yoğun olarak kullanılan teraslarda yaşanabilecek sorunları önlemek amaçlı yapılan uygulamalardan biridir. Açık teraslarda yaşanacak bir su sızıntısı, alt kat için önemli derecede olumsuz bir durumdur. Ancak daha da önemlisi, zamanla betonu çürütmeye başlar ve zayıflatır. Bu nedenle teras zemin yalıtım önlemiyle hem bulunulan kat hem de alt katlar korunabilir. İyi bir zemin yalıtımı ile yaşam standartlarından ödün vermeden ve özellikle kış aylarından ekstra bir tadilat hizmetine gerek duymadan teraslar verimli şekilde kullanılabilir.

Teras Zemin Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Teras zemin yalıtım hizmeti, teraslarda su sızıntısı problemi için kalıcı bir çözüm niteliğindedir. Uygulama, her binada en hızlı ve etkili sonucu verir. Uygulama gayet basit ve verimli olsa da, tüketicileri teras kullanımından alıkoymamak adına bir dizi planlamalar dahilinde yapılmalıdır. Teras zemin yalıtım nasıl yapılır dediğimizde, bu konuda profesyonel bir firmayla çalışmanın önemi ortaya çıkıyor. Biraz tecrübe, büyük oranda mesleki bilgi ve teknolojiye ayak uyduran yenilikçi yapısıyla kurumsal bir firma öncelikle zemin etüdü yapar. Uygulama öncesinde tüm hazırlık ve planlamalar bitirilir. Terasta ne kadar kaplama varsa hepsinin sağlamlığı inceleme altına alınır. Kaplamaya uygun yalıtım türü seçilir ve uygulamaya geçilir.

Teras Çatılarda Zemin Yalıtımı

Teraslarda çatı kaplama çok gerekli ve nerdeyse terası olan herkes tarafından kullanılan bir uygulama. Bunun yanında zemin yalıtım hizmeti de, teraslarda sorunsuz kullanım için gerekli. Teras çatılarda zemin yalıtım ne kadar önemliyse uygulamanın doğru şekilde yapılması da önemlidir. Aksi takdirde su sızıntısına karşı herhangi bir koruyuculuğu yoktur. Doğru izolasyon malzemesi ve usta işçilik, iyi bir teras yalıtım hizmeti almanın iki koşuludur. Herhangi bir kırma dökme işlemine gerek kalmadan ve zemin farkına takılmadan her talebe uygun yalıtım çözümü üretebilecek firmalar, doğrudan kullanıma uygun hizmet sağlar. İhtiyaca göre teras zemin yalıtım hizmetinde kalite olgusunun farkına varmak için yüksek maliyetler ödemeye gerek yok! Firmamızla iletişime geçmeniz, aradığınız kalitede zemin yalıtım hizmeti almanız için atacağınız ilk adım olabilir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.