Cam Teras Kapatma

Ankara Cam Teras Kapatma

Cam Teras Kapatma

Kullanışı zor olan alanları günlük kullanıma dahil etmek amacıyla yaptırılan cam teras kapatma ahşap ya da çelik konstrüksiyon bir iskelet sistemine sahiptir. Terastaki ön ve yan cephelerin katlanır cam sistemleri ile kapandığı bu sistemde dış tavan ve iç tavan yüzeyleri için farklı malzemeler kullanılabilir. Teraslı dairelerde genellikle su ve ısınma yalıtım problemleri vardır. Yapılan kapatma ile bu sorunlar ortadan kaldırılmış olur. Ortamda bulunan ısı değerinin ideal seviyede korunması adına tüm malzemeler birinci sınıf kalitede seçilir. Uygulama sonrasında teras tamamen kapanır ve özellikle kışın dışarıdan gelen soğuk hava kesilir. Cam sistemlerde güneşli havalarda gölge olması için iç kısımdan motorlu yatay perdelere yer verilir.

Cam Teras Kapatmanın Avantajları Nelerdir?

Her türlü kullanım alanına uyum sağlayan cam teras kapatma uygulaması ısı yalıtımı ve ekstra kullanım alanı sunmasıyla dikkat çeker. Ebat fark etmeksizin her ortama yapılabilen bu uygulamalarda güvenilir malzemeler kullanılır. İşlem sırasında laminasyon ve temper özelliğine sahip camların kullanılması sayesinde sistem daha dayanıklı hale gelir. Temperli camlar kırılma yerine parçalanma özelliğine sahip olduğundan yaşam alanlarında herhangi bir tehlike arz etmez. Cam teras sistemleri su yalıtımı açısından da faydalıdır. Zemin bozulmasını önleyen bu sistemler enerji tasarrufu sağlar ve bütçeye destek olur. Ayrıca kullanıldıkları mekana modern bir görünüm kazandıran cam tavanlar şık ve fonksiyonel olmasıyla bilinir.

Cam Teras Kapatma Fiyatları

Metrekare başına belirlenen cam teras kapatma fiyatları müşteri memnuniyetini sağlamak adına daima ekonomiktir. Bu fiyatlara işçilik ve malzeme maliyeti de dahil edilir. Cam balkon ve teras sistemleri diğerlerine kıyasla daha hassas bir yapıda olduğundan onların ölçümlendirilmesi için ekstra çalışmaya ihtiyaç duyulur. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet alabilmek için firma seçimini dikkatli yapmak gerekir. Doğrudan fiyata göre karar vermek yerine hizmet detayları incelenmeli, referanslar ve müşteri yorumları kontrol edilmelidir. Firmanın cam teras kapatma konusunda garantili hizmet vermesi ve bunun başlangıçta belirlenen fiyata dahil olması müşterilerin beğenisini kazanacaktır. Fiyat ve hizmet anlayışı ile ilgili bilgiye online olarak, telefondan ya da doğrudan erişilebilir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.