Kiremit Çatı Kapatma

Ankara Kiremit Çatı Kapatma

Kiremit Çatı Kapatma

Çatı sistemleri içerisinde en eski olanı herkesin bildiği üzere kiremit çatı kapatma. Eskiden tek tip kiremit ile tek tip kapatma sistemi uygulanıyordu. Ancak teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak inşaat ve yapı sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde şimdilerde farklı tür ve ebatlarda kiremitler üretiliyor. Bunun bir sonucu olarak da binalarda en sık olarak kiremit çatı kapatma sistemine rastlanıyor. Kiremit çatı sistemleri, her hava koşuluna karşı dayanıklılık gösterir ve uygulamadan sonra çok uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Bir zamanların geleneksel çatı kaplama sistemi olan kiremit, şimdilerde modern çatı sistemleri olarak kullanılmaya devam ediyor. Ekonomik ve dayanıklı olmasına günümüz modern mimari sistemine uygun şekilde imal edilmesi de eklenince tüketiciler tarafından çok rağbet görüyor.

Kiremit Çatı Kapatma Avantajları

Kiremit yalıtkan özelliğe sahip bir mimari elemanıdır. Bunun yanında hafiftir uygulaması da çok kolaydır. Birkaç yılda bir aktarılarak bakımı yapılırsa, uzun yıllar herhangi bir sorun yaşatmadan kullanılabilmektedir. Toprak mineralden üretildiği için çevre dostu olarak nitelendirilen kiremit, çürüyen bir malzeme değildir. Herhangi bir sebeple kırılmadığı sürece de onarım gerektirmez. Kiremit deyip geçmeyin, günümüz mimari teknolojisine uygun şekilde birçok renk ve model seçeneği mevcuttur. Yani kiremit çatı kapatma deyince aklınıza eski tep tip çatı sistemi gelmesin. Doğanın bizlere sunduklarından sadece bir tanesi olan toprak ile başlayan kiremit serüveni, günümüzde hala yoğun talep görerek devam ediyor. Gelenekselden vazgeçmeyen, kalite ve sağlamlığa önem verenler tercihini genelde kiremit çatı kapatma uygulamasından yana kullanıyor.

Kiremit Çatı Modelleri

Sektörde geçmişi en eski sistem olarak bilinen kiremit çatı kapatma, mevcut rekabet ortamının doğal bir sonucu olarak bazı yeniliklerle her zaman ilgi çekmeye devam ediyor. Kiremit çatı kapatma sistemi avantajlıdır ancak uygulama öncesi bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle çatı zemini kontrolü yapılmalı ve sonradan bir sorun çıkmaması için sistem doğru şekilde uygulanmalıdır. Bu da belirli bir derecede profesyonellik gerektirir. Sahip olduğu sektör tecrübesini teknolojik gelişmelerle harmanlayan firmamız, beklendiğiniz kalitede kiremit çatı kapatma için size profesyonel destek sağlayacaktır. Kiremit çatı modelleri yaşanan gelişmelere uygun şekilde çok çeşitli olup, binanızda yaşam konforunuzu arttıracağı gibi şık görünümüyle de estetik bütünlüğü tamamlayacak niteliktedir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.