Lambri Teras Kapatma

Ankara Lambri Teras Kapatma

Lambri Teras Kapatma

Terasları hava koşullarına karşı daha dayanıklı hale getiren lambiri teras kapama uygulamaları kullanıcılarına vakit geçirmek için yeni alanlar kazandırır. Oluk, teras ve çatı sorunlarını ortadan kaldıran bu uygulamalar özellikle lambiri ile yapıldığında daha da avantajlı olur. Lambiri ahşap malzemelere verilen genel bir isimdir ve 8 cm genişlik ile 2 cm kalınlığa sahiptir. Günümüzde çok sayıda üretilen lambiri çeşidi bulunmakta olup bunlar arasında balık sırtı, yalı baskı, dar fitilli, geniş fitilsiz, ekli gibi türler mevcuttur. Farklı ağaçlar kullanılarak üretilen bu ürünler teras kapatmak için oldukça elverişlidir. Ancak pek çok kişi fiyatının yüksek olacağını düşündüğünden lambiri ile teras kapatma fikrine korkarak yaklaşır.

Lambri Teras Kapama Fiyatları Yüksek Midir?

Her müşteriye özel olarak verilen lambiri teras kapama hizmeti verilirken asıl amaç müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle fiyatlar daima en uygun olacak şekilde belirlenir. Uygun fiyatlara karşın hizmet kalitesi daima en yüksek seviyededir. Bu sayede dileyen herkes bu hizmetten rahatça yararlanabilir. Ahşap malzemeler daha doğal ve sıcak görünmesi sebebiyle teras kapatmak isteyenlerin genellikle öncelikli tercihleri arasında yer alır. Üretimlerde ahşabın dayanıklılığın arttırılması, güvenilir montaj ve uygun fiyat seçenekleri talebi daha da artırır. Bu yoğunluktan etkilenmemek ve sunulan profesyonel lambiri teras kapatma hizmetinden yararlanmak için vakit kaybetmeden firma ile iletişime geçmek gerekir. Yapılan dönemsel kampanyalar sayesinde siparişlerde maliyet avantajı elde edilebilir.

Lambri Teras Kapama Sistemleri

Basit ve ileri düzey fark etmeksizin tüm lambiri teras kapama sistemleri için daima birinci sınıf malzemeler tercih edilir. Bu sistemlerin fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra estetik görünümüne de önem verilir ve bu amaçla dekoratif alın tahtası monte edilir. Üst kaplaması için genellikle kırmızı ya da yeşil kumlu mebran kullanılır. Su izolasyonunu sağlamak için ise mebran kaynatılarak daha dayanıklı bir görünüm elde edilir. Bunlara ilave olarak döşeme tahtası, OSB, oluk ve PVC plastik dere takılır. Bunlar sayesinde daha kullanışlı hale gelen lambiri teras kapama sistemleri ters tavan, alçıpanlı teras, düz tavan gibi farklı şekillerde de üretilir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.