Mutfak Dolapları

Ankara Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Yaşam alanlarının olmazsa olmazları arasında yer alan mutfak dolapları kaliteli ürün, temiz işçilik gibi ilkeler çerçevesinde üretilmelidir. Kullanışlılık, kolay temizlenebilirler, dayanıklılık ve uygun fiyat gibi özelliklerin hepsini bir arada bulunduran imalat hizmeti daima müşteriler tarafından ilgi görür. Talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek adına ilk olarak nasıl bir dolap istenildiği analiz edilir. Dolap kapakları, kulplar, renk, tasarım gibi her bir detay mutlaka müşteri beğenisini yansıtmalıdır. Bunun yanı sıra dolap içi mekanizmalar, kapak amortisörleri, menteşeler, çekmece rayları gibi detayların her biri üretici firma tarafından titizlikle planlanmalıdır. Bunların her biri birbiriyle bütün olup seçimlerin sonucunda ortaya kusursuz bir imalat çıkacaktır. İmalatçı firmanın bu alanda deneyimli ve bilgili olması daima avantaj sağlayacaktır.

Mutfak Dolapları İmalatı Nasıl Olmalıdır?

Mekan ya da diğer özellikler fark etmeksizin imal edilen tüm mutfak dolapları yüksek malzeme kalitesine sahip olmalıdır. Genellikle ana gövde kısmında mdf malzeme kullanılır. Bunun nedeni ise mdflam malzemelerin kullanım ömrünü ve kaliteyi artırmasıdır. Dolapların gövde kısmında tercih edilecek malzeme biraz daha sınırlı iken kapak kısmında daha fazla seçenek vardır. Mutfak dolaplarının kapakları için membran, highgloss, suntalam, mdflam, lake, akrilik, ahşap masif gibi seçeneklerden biri tercih edilebilir. Bu ürünler dayanıklılık, görünüm, renk, kalınlık, maliyet gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Özellikle ahşap masif mutfak dolabı kapakları diğer seçeneklere kıyasla en pahalı olandır. Çünkü doğal ağaç kullanılarak üretilir ve fırınlanarak hazır hale gelir. Bunlar arasından seçim yaparken bütçeye ve istenilen görünüme göre karar verilebilir.

Mutfak Dolabı Fiyatları Ne Kadardır?

Her mekana özel olarak üretilebilen mutfak dolapları model ve fiyat olarak farklılık gösterir. Üretim öncesinde ilgili alana gelinerek ücretsiz keşif yapılır ve ölçü alınır. Elde edilen verilere göre maliyet hesaplanır ve mutfak dolabı fiyatları belirlenir. Bu hesaplama yapılırken dolabın ölçüleri, tercih edilen model ve üretimde kullanılacak olan malzemeler dikkate alınır. En uygun fiyatları net bir şekilde öğrenebilmek için üretici firma ile iletişime geçmek gerekir. Aynı zamanda nasıl bir mutfak dolabı istendiğine de önceden karar vermek üretimin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.