Sandviç Teras Kapatma

Ankara Sandviç Teras Kapatma

Sandviç Teras Kapatma

Teras kapatma denildiğinde, karşımıza çok fazla seçenek çıkıyor. Hepsinin görünümü, uygulanış biçimi ve maliyeti farklı. Terasını kapattırmak ancak hangi sistemi tercih edeceğine karar veremeyenler, en çok tercih edilen sistemlere yöneliyor. Teras kapatmada çatıyı örtmek haricinde birçok sebep var. Bunları kullanılacak sistemin dayanıklılığı, ömrü, kullanışlılığı, yalıtımı, montajının kolay olup olmaması ve estetik duruşu gibi faktörler şeklinde sıralayabiliriz. Ülkemizde sandviç teras kapatma yaygın olarak uygulanan bir sistem. Uygulanması oldukça kolay ve terasın boyutuna göre gerekli ölçülerde kesilerek uygulanabiliyor. 1960’lı yıllardan bu yana çatı kapatma uygulaması olarak kullanılan sistem, günümüz modern yapılarında da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sandviç Panel Teras Yapımı

Sandviç panel, terasları dış etkenlerden korur, pratik kullanım sunar. Birçok alternatife sahip teras kapatma sistemleri içinde ekonomik olmasıyla da dikkat çeker. Hem modern hem dayanıklı hem de hafif bir sistem olarak teras kapatmanın sağladığı avantajı ikiye katlar. Terası kapatmak kadar doğru bir sistemle kapatmak da önemlidir. Sandviç panel teras kapatma sistemlerinde ihtiyaçlara göre seçim yapma avantajı vardır. Neredeyse tüm yalıtım tiplerinde üretimi yapılmaktadır. Sistemin kendi ağırlığının düşük, buna karşın yük taşıma kapasitesinin yüksek olması, tercih edilmesinin sebepleri arasında. Teras kapatma için hangi sandviç panel türünün tercih edileceğine, kişisel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak karar verilebilir. Endüstriyel tesislerde sıkça gördüğümüz sandviç panellerin kullanıl alanı ihtiyaçlar dahilinde sürekli genişlemekte. Bununla birlikte soğuk depolar, sosyal ve ticari yapılar ile tarım ile ilgili yapılarda en çok tercih edilen sistem olduğunu görüyoruz.

Sandviç Panel Teras Kapatma Avantajları

Sandviç teras kapatma sistemlerinin avantajları arasında ilk sırada uzun ömürlü olması gelir. Uygulama yapılacak alanın iklim ve çevre koşullarına uyum sağlayacak özellikte olması, bir diğer avantajı. Sandviç panel teras kapatma imalatı gelişen teknolojiyle birlikte daha da farklı bir boyuta ulaştı. Yüksek kalitesiyle her geçen gün daha da profesyonel sistemlerin uygulanmasının doğal bir sonucu olan sandviç panelin, teras kapatma denildiğinde adı sıkça duyuluyor. Özellikle alanında uzman, teknolojiyi yakından takip eden firmalar tarafından uygulanırsa, sistemin avantajları daha da katlanıyor.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.