Taş Kapmalı Teras Kapatma

Ankara Taş Kapmalı Teras Kapatma

Taş Kapmalı Teras Kapatma

Günlük yaşamda kullanılan teras kapatma sistemleri çeşitlilik göstermekte olup bunlar arasında özellikle taş kaplamalı teras kapatma sıklıkla tercih edilir. Kullanılan taş motifleri ile terasları modern bir alana dönüştüren bu kaplamalar yaşam alanlarını sıradan bir görünümden uzaklaştırır. Aynı zamanda uygulandığı ortama daha modern bir görünüm kazandıran kapatmalar pratik ve hızlı montajı olması sayesinde uygulama açısından da kolaylık sağlar. Teraslardaki mevcut duvarları dış etkenlerden korumak ve terasa farklı bir hava katmak adına tercih edilen taş kaplamalı teras kapatma sistemleri uzun vadede de avantajlıdır. Özellikle taşların dayanıklı olması olumsuz hava koşullarına karşı bile estetik görünümün bozulmadan kalmasına yardımcı olur.

Teraslarda Taş Kaplama Nasıl Yapılır?

Profesyonel şekilde taş kaplamalı teras kapatma için ilgili alanın en ve boy ölçüleri hesaplanır. Ardından kullanılacak olan malzemeler ilgili alana sevk edilerek en hızlı şekilde çalışmalara başlanır. Burada kullanılan taşların her biri mekana uyumlu ve dekoratif olarak seçilir. Böylece ortaya daha memnun edici sonuçlar çıkacaktır. Bu uygulama terasların tüm kullanım şekilleri ile uyumludur. Özellikle kullanışsız olarak görülen alanları bile günlük kullanıma dahil eden teras kapatma sistemleri dört mevsim boyunca kullanılabilir. Atıl durumda olan teraslar bu sistemler sayesinde kullanıma açılır. Burada önemli olan nokta uygulamanın işinde profesyonel kişiler tarafından yapılmasıdır. Bu nedenle firma tercihinde fiyat ve kalite dengesini sağlayan firmaya öncelik verilmelidir.

Teras Üstü Kapama Çözümleri

Taş kaplamalı teras kapatma dekoratif olması sebebiyle teras üstü kapama çözümleri arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Açık bir terasa kıyasla risksiz ve rahat olan bu uygulamalar sonrası yer ve duvar kaplamaları da koruma altına alınmış olur. Kapatılmış olan teras içerisinde ayrı bir yaşam alanı oluşturulabilir ve evin kullanım kapasitesi arttırılır. Teras üstü çatı olarak da isimlendirilen bu sistemlerde kullanılan malzemelerin birinci sınıf olmasına dikkat edilmelidir. Yağmur, rüzgar, kar, güneş gibi hava koşulları doğrudan teras üstü ile temas ettiğinden uzun ömürlü malzemelerin kullanımı önemlidir. Bunların her biri fiyat hesaplamasında etkili olacaktır.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.