Şömine-Barbekü

Ankara Şömine-Barbekü

Şömine-Barbekü

Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen şömine ve barbekü bahçe ortamlarında giderek yaygınlaşmaktadır. Açık hava etkinliklerinin artması bu durumu teşvik etmekte olup kullanıcısına istenildiği zaman mangal yapabilme imkanı sunar. Her müşterinin zevkine göre tasarlanan bu yapılar için genellikle bahçelerin en geniş alanları tercih edilir. Bahçe haricinde ev içine uygun tiplerde kullanılan şömine ve barbekü modelleri de vardır. Bunlar kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup istek doğrultusunda imal edilir. Giriş, bahçe, ev ve bahçe duvarları için yapılan uygulamalarda istenilen estetik görünümün elde edilebilmesi seçilen firmanın profesyonelliğine bağlıdır. Özellikle bahçe barbeküsü daha geniş kullanım alanına sahip olduğundan ortama uygun şekilde üretilmelidir.

Bahçe Şömine ve Barbekü Çeşitleri Nelerdir?

Hem evlerde hem de pek çok restoranda kullanılan bahçe barbeküsü ve şöminesi farklı seçeneklere sahiptir. Bunlar pişirme ızgaralı bahçe şöminesi ve barbekü, taşınabilir şömine ve barbekü, bahçe şöminesi ve kömürlü mangal gibi çeşitlere ayrılır. Her biri en yeni teknolojiye sahip olacak şekilde üretilen bu ürünler müşteri memnuniyetini artırmaya yöneliktir. Mangal kömürü ile kullanılan barbeküler dumansız ve kokusuz olması sayesinde en sevilenler arasında yer alır. Sabit kullanıma özel olarak üretilen modeller taş ya da mermerden yapılır, ayaklı olan modellerde ise çelik kullanılır. Bu sayede şömine ve barbekü daha uzun ömürlü hale gelir. Üretimlerde daima müşterilerin tercihi ve ihtiyaçları dikkate alınır.

Şömine Ve Barbekü Üretimi

Çeşitli aşamalardan meydana gelen şömine ve barbekü üretimi için ilk olarak ücretsiz keşif hizmeti verilir. Bu kapsamda yerinde inceleme yapılarak ürün için en uygun ortam ve özellikleri bakılır. Keşif sırasında gerekli ölçüler alınır ve ardından projelendirme aşamasına geçilir. Keşif sırasında alınan notlar ile mekana göre proje hazırlanır. Bu projenin müşteri isteğini en iyi şekilde yansıtmasına dikkat edilir. Sonraki aşama ise imalat kısmıdır. Alanında eğitimli ve tecrübeli çalışanlar tarafından planlanan imalat süreci taş kesme makineleri ve benzeri ekipmanlarla tamamlanır. Tamamlanan şömine ve barbekü ilgili adrese monte edilir. Üretim süreci ve montaj sonrasında firma müşterilerine kesintisiz destek vermektedir.

Sosyal Medyamız :

Müşteri Yorumları

 1. İbrahim S****

  Soğuk havalarda terasımızı kullanamıyorduk.Terasımızı tam da isteğimiz gibi kapattılar.İçeriye soğuk hava girişi neredeyse kesildi.

 2. Mehmet Y****

  Terasımızın çatısını kapattırdım.Kullandıkları malzeme çok dayanıklı.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

 3. Hakan T****

  Daha önce yaptırdığım kaplamalar kısa sürede eskidi.Bu sefer uzun süre kullanabilecğimi düşünüyorum.

 4. Halil M****

  Verilen hizmet son derece kaliteli.Çalışanlar müşterilerle ilgili ve müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için çabalıyorlar.